Antalya Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Antalya Sanal Market ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Antalya Sanal Market özel araçları ile Antalya Sanal Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Antalya Sanal Market sadece Antalya'ya hizmet vermektedir.

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.

Teslimat Grupları

Antalya Sanal Market teslimat grup saat aralıkları aşağıdaki gibidir. Teslimat grup saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Adrese Teslim Hizmeti

Antalya Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Antalya Sanal Market’in özel araçları ile Antalya Sanal Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.antalyasanalmarket.com adresine giriş yaptıktan sonra;

Eğer Antalya Sanal Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Sanal mağazamızda üye olmadan da alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleriniz Antalya Sanal Market ekibi tarafından özenle hazırlanarak, özel araçlarımızla seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.